pilotomnaskusku.com

Square
social_05 social_03

Vyskúšajte si pilotovať vrtuľník...

Po úspešnej akcii pre záujemcov o lietanie s lietadlami, máte teraz možnosť vyskúšať si byť pilotom vrtuľníka a zistiť, či je vrtuľník pre vás tá správna voľba!

       

Budeme mať k dispozícii dvojmiestny vrtuľník Robinson R22 alebo ultraľahký stroj CH-7 Kompress. Pred letom budete oboznámení s ovládaním vrtuľníka a spolu si prejdeme celú predletovú prípravu. Do detailu preberieme scenár letu a dostanete tiež pokyny pre neočakávané udalosti :-))

"Zvládnete naozaj takýto stupeň koordinácie?"

Lietame po celý rok.

 

Naši ľudia sú piloti, technici, profesionáli- nadšenci sveta letectva. Prinášame netradičnú a ojedinelú možnosť, ako si na vlastnej koži vyskúšať skutočnú pilotáž lietadla, so všetkým, čo k tomu patrí. či už ste nadšenec sveta letectva alebo túžite obdarovať niekoho z blízkych skutočne originálnym darčekom, na ktorý bude s nadšením spomínať, ste na správnej adrese!

Spoločne s pilotom naplánujete let, zakreslíte do mapy plánovanú trasu, skontrolujete aktiváciu vzdušných priestorov, nastavíte palubné prístroje, zistíte aktuálne meteorologické podmienky, vykonáte predletovú prehliadku...

 

Darujte tento zážitok svojmu partnerovi ako adrenalinový darček!

 

Pristaneme na viacerých miestach po trase a nenecháme si ujsť zaujímavé miesta. Teda ak na ich sledovanie budete mať čas :-))

Objednať poukaz na let Vianocne PNS

Vyskúšajte tohtoročnú novinku a prekvapte svojho budúceho pilota! :-) Ponúkame darčekový balíček obsahujúci poukaz na let a výbornú publikáciu odporúčanú pre všetkých (nie len) začínajúcich pilotov- Učebnicu pilota! Originálny darček tak zaručene poteší a bude veľkým prekvapením, napríklad aj pod vašim vianočným stromčekom :-)

pilotom vrtulnika logo vrtulnik

pilotomnaskusku.com