pilotomnaskusku.com

Square

Kedy môžem letieť?

Všetky termíny letov sú dohodnuté individuálne!

 

Let môže prebehnúť cez víkend, v týždni alebo aj v ktorýkoľvek sviatok počas celého roka! Nezabudnite si ustrážiť platnosť Vášho poukazu, predídeme tým zbytočným nepríjemnostiam! Ak sa let preložil našou vinou alebo z dôvodu zlého počasia, poukaz platí do ďalšieho dohodnutého termínu!

 

Prosíme o bezodkladné oznámenie akýchkoľvek zmien na Vašej strane. Ak sa nedostavíte v dohodnutý dátum a čas na let bez oznámenia aspon 24 hodín vopred, poukaz sa stáva neplatným! Takýmto situáciám sa snažíme v maximálnej možnej miere predísť intenzívnou komunikáciou a za celú dobu nášho fungovania k takémuto prípadu nedošlo, na čo sme náležite hrdí :-)

Terminy pilotom na skusku

Volajte kedykoľvek alebo nás kontaktujte e-mailom ! Tešíme sa na spoločné zážitky! :-)

0948 129 936
Tel black large Mail black large
social_05 social_03

Lietame po celý rok.

 

Naši ľudia sú piloti, technici, profesionáli- nadšenci sveta letectva. Prinášame netradičnú a ojedinelú možnosť, ako si na vlastnej koži vyskúšať skutočnú pilotáž lietadla, so všetkým, čo k tomu patrí. či už ste nadšenec sveta letectva alebo túžite obdarovať niekoho z blízkych skutočne originálnym darčekom, na ktorý bude s nadšením spomínať, ste na správnej adrese!

FINAL LOGO

pilotomnaskusku.com