pilotomnaskusku.com

social_07 social_05 social_03

Spoločne s pilotom naplánujete let, zakreslíte do mapy plánovanú trasu, skontrolujete aktiváciu vzdušných priestorov, nastavíte palubné prístroje, zistíte aktuálne meteorologické podmienky, vykonáte predletovú prehliadku, počúvnete si, ako vyžiadať letové povolenie a povolenie na štart. Budete počúvať správnu frazeológiu pri komunikácii s riadiacou vežou. Ako druhý pilot skontrolujete predletové úkony po kapitánovi vrtuľníka

Každý detail je dôležitý! Sledujte pozorne dianie v kokpite a činnosti inštruktora!

Budeme mať k dispozícii dvojmiestny vrtuľník Robinson R22 alebo ultraľahký stroj CH-7 Kompress. Pred letom budete oboznámení s ovládaním vrtuľníka a spolu si prejdeme celú predletovú prípravu. Do detailu preberieme scenár letu a dostanete tiež pokyny pre neočakávané udalosti :-))

Pristaneme na viacerých miestach po trase a nenecháme si ujsť zaujímavé miesta. Teda ak na ich sledovanie budete mať čas :-)) Celkový čas letu je plánovaný na približne 30 minút, počas ktorých si do sýtosti všetko vyskúšate.

 

Porozprávame sa o leteckých zážitkoch a skúsenostiach. Skúsený inštruktor odpovie na všetky otázky, ktoré budete mať. Poradí v prípade, že by ste sa tejto unikátnej záľube chceli ďalej venovať vážnejšie a prípadne absolvovať výcvik pilota vrtuľníkov.  

 

Nájdite si čas a strávime spolu krásny víkendový deň lietaním a rozprávaním o vrtuľníkoch. Pozývame všetkých záujemcov o toto stretnutie

Je to ten správny adrenalínový záižtok?

Vrtuľník

Po štarte si vyskúšate, ako sa riadi skutočný vrtuľník...

Za letu budete plniť funkciu 2. pilota a vyskúšate si riadiť vrtuľník

Link button
Link button
Link button
social_05 social_03

Lietame po celý rok.

 

Naši ľudia sú piloti, technici, profesionáli- nadšenci sveta letectva. Prinášame netradičnú a ojedinelú možnosť, ako si na vlastnej koži vyskúšať skutočnú pilotáž lietadla, so všetkým, čo k tomu patrí. či už ste nadšenec sveta letectva alebo túžite obdarovať niekoho z blízkych skutočne originálnym darčekom, na ktorý bude s nadšením spomínať, ste na správnej adrese!

Program akcie je trvá približne 2 hodiny. Príklad:

 

10:00..................... Zraz na letisku

10:10..................... Predletová príprava, briefing, bezpečnostné školenie (50 minút)

11:00..................... Nástup do vrtuľníka, odlet na trať (0:30)

12:00..................... Návrat na letisko a poletový rozbor (ako dlho vydržíte rozprávať sa o lietaní:)

 

Tento harmonogram bude upresnený v priebehu týždňa pred akciou. Realizačné pokyny sú zasielané na e-mail, ktorý uvediete v rezervácii.

 

 

Predbežný harmonogram akcie...

harmonogram

Počasie

Pocasie

Akcia je určená všetkým, ktorí chcú zažiť niečo viac, než len vyhliadkový let. So skúseným kapitánom zažijete všetko, čo zahŕňa riadenie vrtuľníka. Akcia je vhodná pre mužov aj ženy od 18 rokov. Mladšie osoby len v sprievode alebo so súhlasom rodičov.

 

Diváci, sprievod, sa môžu zúčastniť, pozorovať predletovú prípravu, môžu samozrejme fotografovať a filmovať.

 

Zoberte si športové, resp. bežné vychádzkové oblečenie. Kabína vrtuľníka je v zime vyhrievaná.  Fotoaparát, zážitky je treba zdokumentovať :-)) A hlavne dobrú náladu!

Pre koho je akcia určená, sprievod na akcii, čo so sebou

Cena je 259€ na osobu. Cena špeciálnych letov je na vyžiadanie, podľa konkrétnych požiadaviek. Rezerváciu je možné uskutočniť kedykoľvek s ohľadom na voľné termíny. Ideálne je rezervovať termín aspoň dva týždne vopred. Akciu tiež môžete darovať darčekovým poukazom.

 

V prípade nemožnosti zúčastniť sa na akcii v rezervovanom termíne, je potrebné najmenej 24 hodín vopred svoju rezerváciu zrušiť. Dohodneme sa na ďalšom vhodnom termíne. V opačnom prípade máme už veľmi obmedzené možnosti pre zabezpečenie náhradníka a sme nútení účtovať storno poplatok vo výške 100% ceny. Samozrejme sa tomuto pokúsime vyhnúť intenzívnou komunikáciou.

Cena a kedy objednať termín

Riadenie vrtulnika Robinson R22 pristatie vrtulnika Riadenie vrtulnika kompress logo vrtulnik

pilotomnaskusku.com