pilotomnaskusku.com

Kto je za tým?

Team organizujúci akcie Pilotom Na Skúšku je zložený z dopravných pilotov, leteckých inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom. Milujeme lietanie, lietadlá a ten neopakovateľný pocit, keď môžeme našu vášeň a nadšenie preniesť na ďalších ľudí :-)

 

Akcie Pilotom na skúšku sa zrodili vďaka jednému z najpopulárnejších českých leteckých serverov- AeroWeb.cz . Z počiatku išlo o sporadicky organizované podujatia, na ktorých sa schádzali leteckí nadšenci, ktorí dovtedy nemali takúto možnosť. Záujem o podujatia rástol, Pilotom na skúšku si tiež získalo obľubu ako darček pre chlapov a chlapcov v každom veku, ktorý nesmierne oceňujú a prijímajú s veľkým nadšením :-) :-)

 

Na Slovensku akcie Pilotom na skúšku organizujeme od roku 2009. Podujatie personálne a technicky podporujú najznámejšie letecké školy na Slovensku, ako aj množstvo individuálnych pilotov a inštruktorov.

 

Akcia získava stále väčšiu obľubu, čo nás nesmierne teší! :-) Nadšení druhí piloti sú pre nás tou najkrajšou odmenou. Veríme, že vďaka nášmu podujatiu spopularizujeme letecký šport na Slovensku a prinesieme radosť a nadšenie každému nádejnému letcovi :-)

2012-10-20 14.30.13
social_05 social_03

Lietame po celý rok.

 

Naši ľudia sú piloti, technici, profesionáli- nadšenci sveta letectva. Prinášame netradičnú a ojedinelú možnosť, ako si na vlastnej koži vyskúšať skutočnú pilotáž lietadla, so všetkým, čo k tomu patrí. či už ste nadšenec sveta letectva alebo túžite obdarovať niekoho z blízkych skutočne originálnym darčekom, na ktorý bude s nadšením spomínať, ste na správnej adrese!

FINAL LOGO

pilotomnaskusku.com