pilotomnaskusku.com

Square
social_07 social_05 social_03

Vyskúšajte tohtoročnú novinku a prekvapte svojho budúceho pilota! :-) Ponúkame darčekový balíček obsahujúci poukaz na let podľa vášho výberu a výbornú publikáciu odporúčanú pre všetkých (nie len) začínajúcich pilotov- Učebnicu pilota! Originálny darček tak zaručene poteší a bude veľkým prekvapením, napríklad aj pod vašim vianočným stromčekom :-)

 

Učebnica pilota poskytuje ucelený prehľad na problematiku lietania a pokrýva všetky predmety, potrebné pre absolvovanie skúšok súkromného pilota. Lietanie sa tak vďaka tomuto darčeku môže stať novou životnou vášňou a potešením, ktoré obdarovanému navždy zmení pohľad aj na tie najvšednejšie veci okolo nás :-)

Čo takto vyskúšať trocha vyšší level? :-) Pripravili sme pre vás ojedinelý projekt. Nemusíte sa obmedziť "len" na hodinový štandardný let. V spolupráci s renomovanými leteckými školami na Slovensku ponúkame možnosť zájsť o riadny krok ďalej. Až po prvý úplne samostatný let! V hierarchii leteckých oprávnení je to práve tento okamih, kedy väčšina ľudí zistí, aký je to skutočne pocit, riadiť úplne sám a bez inštruktora na palube skutočné lietadlo. Úplne sám a odkázaný na svoje zručnosti!

 

Ten, komu darujete tento darček zažije niečo absolútne unikátne a nezabudnuteľné! Zaradenie do leteckého výcviku, absolvovanie nevyhnutnej teoretickej prípravy a konečne samotné lietanie! S profesionálnymi inštruktormi vo vami vybranej leteckej škole (v Trenčíne, Bratislave, Nitre či Košiciach! ) obdarovaný absolvuje všetky úlohy základného výcviku až do úrovne prvého úplne samostatného letu! EXKLUZÍVNE tiež spolupracujeme s jedinou leteckou školou v Bratislave - www.jetage.aero. Balíček "Pilotom na ostro" obsahuje 15 hodín základného výcviku PPL(A) a teoretickú prípravu v stanovenom rozsahu.

 

To, či sa rozhodnete pokračovať aj po tomto prielomovom výcvikovom momente ďalej alebo ste si tým splnili sen- letieť úplne sám v lietadle... Je iba na vás. Celý výcvik trvá podľa schopností uchádzača najmenej 45 letových hodín. Trvanie výcviku je závislé čisto na vašich možnostiach. Najšikovnejší zvládnu celý výcvik v priebehu 1-2 mesiacov. Pracovne vyťažení sa priblížia 3-4 mesiacom. Na konci vás však čaká odmena v podobe licencie súkromného pilota PPL(A), oprávňujúca vykonávať samostatné lety- s vašimi priateľmi či rodinou, výnimkou nie sú ani súkromné lety na služobné cesty a podobne. Lietadlo nemusíte priamo anilen vlastniť- väčšina pilotov si lietadlo požičiava v školách, kde absolvovali výcvik.

Exkluzivne balenie s učebnicou pilota!

Pilotom na ostro!

Tento rok sme pre vás pripravili niečo extra!!! :-)

Link button
Link button
Link button
Link button
social_05 social_03

Lietame po celý rok.

 

Naši ľudia sú piloti, technici, profesionáli- nadšenci sveta letectva. Prinášame netradičnú a ojedinelú možnosť, ako si na vlastnej koži vyskúšať skutočnú pilotáž lietadla, so všetkým, čo k tomu patrí. či už ste nadšenec sveta letectva alebo túžite obdarovať niekoho z blízkych skutočne originálnym darčekom, na ktorý bude s nadšením spomínať, ste na správnej adrese!

FINAL LOGO

pilotomnaskusku.com

Vianocne PNS 2012-08-07 07.31.26 Objednať poukaz